Bankiet PKS Gdańsk Oliwa SA (Hotel Almond, Gdańsk)

Bankiet firmy PKS Gdańsk-Oliwa SA odbył się 5 stycznia 2018 roku w Hotelu Almond.

bankiet PKS DJ

O 13 byliśmy już na miejscu aby się przygotować do zlecenia. Rozstawianie sprzętu, ustawianie świateł i próby techniczne wymagają czasu. Jednocześnie trwały też przygotowania sali przez restaurację oraz dekoratorów. Praca wrzała, wszyscy w pełnym zaangażowaniu.

Około godziny 16 byliśmy w gotowości.  My czyli mistrzowski trzyosobowy skład 🙂

– dj konferansjer saksofon na imprezę weseleKonferansjer – Milena Marczykowska

– DJ – Tomasin

– Saksofonista – Michał “Sasin” Sasinowski

Tuż przed godziną 17 według ustalonego wcześniej planu otwierają się drzwi od sali konferencyjnej i pierwsi goście wchodzą, częstują się lampką wina musującego i zajmują miejsce. DJ zaczyna grać jazz, koktajlowy jazz przy wsparciu spokojnie płynących dźwiękach saksofonu co tylko uszlachetnia start uroczystości.

Poszły konie po betonie 🙂

Po przybyciu wszystkich uczestników wieczoru, rozpoczęła się kolacja.

Zaraz po kolacji przeszliśmy do kolejnej części, podczas której odbyły się przemówienia, prezentacje oraz rozdania nagród dla wyróżnionych pracowników.

Od 20:25 startujemy z muzyką do tańca. Impreza planowo ma się skończyć o północy więc jak mawiają malarze – do dzieła! Po rozpoczęciu seta tanecznego Pan Prezes Zarządu, jak na dobrego przywódce przystało, przełamał nieśmiałość i rozpoczął tańce – po chwili parkiet był pełen. Goście byli na tyle roztańczeni, że bankiet przedłużył się o 3 godziny. Lubimy takie zlecenia 🙂

Dziękujemy, że mogliśmy wspólnie stworzyć taki wspaniały wieczór! Życzymy samych sukcesów i gratulujemy tak zacnej ekipy 🙂

REACT.

Zostaw komentarz

© REACT 2016