Dwujęzyczne wesele Kristin i Szymona

Dwujęzyczne przyjęcie – wesele Kristin i Szymona

 

Dwujęzyczne przyjęcie to nie lada wyzwanie dla pary młodej jak i całej rodziny. Chcemy sprawić aby każdy czuł się swobodnie i świetnie  się bawił. Taka też była nasza dewiza przy prowadzeniu wesela.

Koncept przyjęcia ustalaliśmy z parą młodą poprzez komunikatory internetowe. Pomimo braku wcześniejszego spotkania udało nam się ustalić wszelkie szczegóły  oraz opracować cały scenariusz.

Przyjęcie miało miejsce w bajkowym miejscu jakim jest Cegielnia w miejscowości Rzucewo tuż nad brzegiem Morza Bałtyckiego. Pogoda przywitała gości z prawie wszystkich krańców świata typowo polskim kapryśnym i zmiennym charakterem – od deszczu po słońce z piękną tęczą.

Cegielnia w Rzucewie

Cała uroczystość była prowadzona w języku polskim oraz angielskim. Ponad to nasz konferansjer opisywał każdą część uroczystości, która wynikała z polskiej tradycji. Zagraniczni goście mogli się dowiedzieć jakie jest znaczenie przywitania pary młodej chlebem i solą, o co chodzi w rzucaniu za siebie kieliszków oraz skąd się wzięła tradycja oczepin. Polscy goście słuchali tych opowieści z równym zaciekawieniem co weselnicy z innych krańców świata.

Atrakcje jakie zostały przygotowane to pokazy tańców narodowych z Jordanii, Portugalii, Nowej Zelandii, Stanów Zjednoczonych, Korei czy Słowenii.  W rolach głównych byli oczywiście weselni reprezentanci danych narodowości. Zabawa była niesamowita!

Praktycznie przez cały wieczór, aż do godzin porannych nasz konferansjer zapraszał gości do różnych zabaw. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem energii i  spontaniczności jaką posiadali goście!

Chcielibyśmy przeżyć jeszcze raz taką noc! Być może zobaczymy się z Kristin & Szymonem na ich złotych godach ? Z nami czy bez, na pewno tego im życzymy! Pięknych i radosnych lat wspólnego życia!

—> Zdjęcia z wesela

 

Zostaw komentarz

© REACT 2016