Festiwal ognia ostróda hula hop skrzydła isis

Fireshow Leny i Vashi Hoop na Festiwalu w Ostródzie

Festiwal Ognia i Kuglarstwa w Ostródzie

 

11 edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Ognia i Kuglarstwa odbyła sie w malowniczych, mazurskich okolicach Ostródy. Zarówno polscy jak i zagraniczni pasjonaci nowego cyrku spotkali się w jednym miejscu, aby wymienić się doświadczeniami, zdobyć mnóstwo inspiracji i rozwinąć swój warsztat. Te kilka intensywnych dni i nocy prowadziły wszystkich uczestników do sobotniego finału ogniowego. Zniewalające widowisko, w którym brało udział około 80 artystów, a wszystko to w akompaniamencie muzyki na żywo granej przez Koncertową Orkiestrę Dętą. Nieprawdopodobne emocje i pokazy na najwyższym poziomie !!!

 

Warsztaty

 

warsztaty
Warsztaty w Ostródzie

Nasza reprezentantka Lena miała tam też swoje zadanie specjalne.
Prowadziła każdego dnia warsztaty dla artystów. Pierwszego dnia odbyły się zjęcia z izolacji oraz elementów tańca brzucha. Następnego dnia było już stricte scenicznie, mianowicie uczestnicy mogli się nauczyć ruchów, które pomogą im pokonać przestrzeń oraz w jaki sposób tańczyć na podłodze. Zaś ostatniego dnia Lena przygotowała choreografię z tańca współczesnego.  Na tym warsztacie każdy mógł wydobyć z siebie emocje, których nie da się przekazać słowami, wytańczyć je a jednocześnie wzmocnić mięśnie i wzbogacić swoją pamięć ruchową o nowe kombinacje.

 

 

 

Fireshow – Lena & Vashi Hoop

 

Harmonogram każdego dnia Festiwalu kończył się na swojego rodzaju pokazach. W czwartkowy wieczór zorganiozwana była przestrzeń ogniowa. Na tejże właśnie scenie występowała Lena wraz z Vashi Hoop przedstawiając ich liryczny duet. Zdjęcia z fireshow można obejrzeć w galerii na naszej stronie — > KLIKNIJ

Zostaw komentarz

© REACT 2016