Alternatywna atrakcja na wesele – LOVE STORY

Alternatywna atrakcja na wesele – LOVE STORY

A gdyby tak zrobić to inaczej?

Gdyby zaprosić Parę Młodą i gości na pierwszy taniec słowem o ich życiu, życiu co poezją jest? O tak! Reagujemy na sztukę i tworzymy alternatywne atrakcje weselne. Poznajemy Was, podpytujemy, robimy wywiad środowiskowy – tworzymy wiersz, który po autoryzacji zaufanej Wam osoby, przedstawiamy podczas uroczystości.

Uwielbiamy Wasze reakcje, wzruszenia, szczere uśmiechy… to dla nas największa nagroda 🙂

love story

Love Story jest częstą atrakcją wybieraną przez nasze Pary Młode. Tak też było 24 listopada 2017 w sopockim hotelu Rezydent. Choć w tym przypadku Tomek – autor tekstów – miał wyjątkowe wyzwanie… 🙂

Ania i Michał, jak to często bywa, jest parą mocno zapracowaną z podwójnym etatem w postaci dwóch dzieciaczków 🙂 Tak się złożyło, że przesłali nam teksty o tym jak się poznali, kilka dni przed uroczystością. z dopiskiem “Nawet jeśli nie uda się napisać LoveStory to i tak miło było się zmusić do tych wspomnień :)”

Wena twórcza nie zawsze bywa zdyscyplinowana, lecz tym razem stanęła na wysokości zadania. Na trzy dni przed weselem Tomek usiadł do tekstów, zakładając, że napisane LoveStory wręczymy Parze na pamiątkę jakoś po weselu… Plan się nie udał, bo teksty i rymy przychodziły do głowy z prędkością światła – jaka para taka inspiracja. :))

Ostatnie wersy pisane jeszcze w dzień wesela i…. UDAŁO SIĘ.  LoveStory wybrzmiało na weselu Ani i Michała, będąc piękną pamiątką i nietypową atrakcją ( a na pewno niespodzianką! ). Dziękujemy Wam za zaufanie i pozwolenie na przedstawienie wiersza bez jakiejkolwiek autoryzacji 🙂

Mamy również filmik z tej spontanicznej akcji… Przepraszamy za jakość filmiku, ale historia jest na tyle ciekawa, że zasługuje na publikację.  Zobaczcie sami!

 

Zostaw komentarz

© REACT 2016