http://react.com.pl/wp-content/uploads/2019/01/ONAS-kopia-1200x400.png

Stale dążymy do tego, aby nazwa REACT stała się synonimem wspaniałej zabawy w dobrym stylu, którą zapewniają utalentowani artyści oraz profesjonalni organizatorzy. Dbamy o to, aby współpraca z nami była przyjemnością.

http://react.com.pl/wp-content/uploads/2018/07/tomasinbialeonas2-300x500.jpg

Tomasz Wolak

DJ, wokalista, aranżer, autor tekstów oraz selektor

Tomasin (właśc. Tomasz Wolak) muzyk, aranżer, autor tekstów i selektor. Ze sceną muzyczną związany od 1999 roku. Jest członkiem niezależnych zespołów takich jak DwaZera (rap), Funkloopy (funk), Czarny Porzecz & Doktor Fatalny (muzyka elektroniczna), reprezentant trójmiejskiego kolektywu Ziomboi Klika. Od 2015 roku wraz DJ’em Wojakiem stworzył projekt muzyczny o nazwie NoDance. Jako uczestnik bitew freestyle’owych stawał na podium (m.in. Metropolia Fest II – 1 miejsce, Gdynia Bruk Festiwal- 2 miejsce). Od 2009 roku zajmuje się organizacją eventów, koncertów oraz jam'ów na rynku muzycznym. Twórca internetowej audycji radiowej Soul Pudding (2009-2011). Znawca i pasjonata muzyki co dało się nieraz usłyszeć gdy stawał za konsoletą dj-ejską.


http://react.com.pl/wp-content/uploads/2018/07/lenabialeonas-300x500.jpg

Milena Wolak

Event menager, koordynator ślubny, konferansjer, tancerka,

Lena to urodzona organizatorka, prawniczka z pasji, i tancerka odkąd nauczyła się chodzić. Już jako nastolatka organizowała swoim przyjaciołom imprezy urodzinowe - zawsze wyjątkowe. Pierwsze profesjonalne eventy związane z tańcem jak i te okolicznościowe zaczęła tworzyć w 2011 roku. W tym samym czasie zaczęła swoją historię jako instruktor tańca arabskiego.

Dziś ma na swoim koncie wiele wyprodukowanych imprez, setki zatańczonych pokazów i miliony godzin spędzonych na tworzeniu projektów, pisaniu e-maili i ogarnianiu wszystkiego z nieznikającym uśmiechem na twarzy.

Zaufali nam

//react.com.pl/wp-content/uploads/2018/07/oferta-opinia-lena-kopia-874x1024-copy.png

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania!
© REACT 2016