Artystyczne Wesela
Tradycyjnie i z klasą...

Wesele to nie jest po prostu impreza, to szczególne wydarzenie. Dlatego też tworzymy oprawy muzyczne i artystyczne zachowując charakter stosowny do okazji. Dobrze wiemy, że na taką uroczystość przychodzą różni ludzie, z rodziny o różnych na ogół upodobaniach. Naszym celem jest pogodzić gust babci, wuja z wąsem i hipsterskich znajomych 🙂 A przede wszystkim potrzeby Pary Młodej, której spełnimy każde marzenie!

Oprawa Muzyczna Ślubu/Wesela
DJ

Najbardziej elastyczna forma oprawy muzycznej wesela to DeeJay. Bogaty, legalny repertuar muzyczny, który szczegółowo omawiamy z Parą Młodą to gwarancja dobrej imprezy. Selekcja gatunków muzycznych do danych etapów przyjęcia, np smooth jazz przy serwowaniu posiłków, blok muzyczny dla dzieci czy muzyka taneczna do białego rana.

Jesteśmy otwarci na wszelkie utwory zamówione przez Parę Młodą, nawet te mniej znane piosenki, ale które niosą za sobą Wasze ciepłe wspomnienia.

Dodatkowe instrumenty
Dj + Saksofon/Sekcja Dęta

Dodatkowy instrument doskonale komponuję się z  repertuarem dj'a. Mogą to być skrzypce, saksofon lub trąbka. Doświadczeni muzycy swoją grą i charyzmą potrafią porwać na parkiet nawet najbardziej wymagających gości. A dla wszystkich tych Państwa, którzy zastanawiają się na wyborem czy to ma być DJ czy orkiestra, przygotowaliśmy połączenie koncertowej, żywej energii z pod ręki trzech instrumentów dętych (trąbka, saksofon altowy, saksofon tenorowy). Dzięki temu nie trzeba rezygnować z żadnej opcji, można mieć dwie, jednocześnie.

Konferansjerka
Zabawy i atrakcje

Skupiamy się na animacjach, które będą integrować i inspirować gości. Jesteśmy dalecy od wszelkich przaśnych i niesmacznych zabaw. Ustalamy dokładny scenariusz przyjęcia, niemniej jednak w wyjątkowych sytuacjach potrafimy improwizować i elastycznie dostosować się do okoliczności.

Pakiet Smukły
DJ
Konferansjer
Nagłośnienie stacjonarne
Oświetlenie (Dekoracje)
Pakiet Pełny
DJ
Konferansjer
Nagłośnienie stacjonarne
Oświetlenie (dekoracje, parkiet)
Koordynator dnia ślubu
Pakiet Pękaty
DJ
Konferansjer
Nagłośnienie stacjonarne + głośnik bezprzewodowy
Oświetlenie (dekoracje, parkiet)
Koordynator dnia ślubu
Saksofon
Pakiet Nadęty
DJ
Konferansjer
Nagłośnienie stacjonarne + głośnik bezprzewodowy
Oświetlenie (dekoracje, parkiet)
Koordynator dnia ślubu
Sekcja Dęta
(3 osoby)

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami to zachęcamy do wypełnienia ankiety

-------------------->

Dzięki temu będziemy mogli stworzyć ofertę opartą na Państwa oczekiwaniach.

Do dzieła! 🙂

© REACT 2016