http://react.com.pl/wp-content/uploads/2019/01/Oprawa-art-kopia-1200x400.png

Sztuka to pojęcie, którego nie da się kompletnie zdefiniować. Jej granice są określane na nowo każdego dnia. Tak też jest w przypadku naszej twórczości, komponowanej na Twoje zlecenie.

Rozrywka ma odprężać, dostarczać przyjemności oraz pobudzać zmysły. Dobry występ pozwala zapomnieć o rzeczywistości. Jest okazją do doznania piękna, do wyniesienia się ponad monotonnie przeżywane dni. Nasze występy hipnotyzują.

Zabierzemy Ciebie i Twoich gości w cudowny świat sztuki, gdzie wciąż jest jeszcze miejsce na magię oraz spełnione marzenia.

Nasza oferta

Zmysłowy, zjawiskowy i jeden z najbardziej eklektycznych stylów tańca. Bajkowe kostiumy i czarujące figury taneczne przenoszą widza do krainy tysiąca i jednej nocy. Pokaz tańca orientalnego może być zaprezentowany jako: - show z rekwizytami (woale, skrzydła Isis, wachlarze, assaya, fanveils, miecz) - folklor arabski - modern bellydance - fuzje tańca orientalnego

Ogień to symbol życia i energii. Drzemie w nim pierwotna moc. Spektakularne widowisko stworzone z pasji do tańca i sztuki cyrkowej porywa widzów. Całość występu dopełniają płonące instalacje i wyszukane stroje.

Taniec to kwintesencja życia chwilą. To magiczna podróż bez określonego celu. Tylko w tańcu nie liczy się początek ani koniec. Liczą się za to emocje, ruch oraz słodkie zagubienie gdzieś poza wymiarem czasu. Jeżeli chcesz, aby Twoje wydarzenie zapisało się w pamięci zebranych, to pokaz taneczny spełni takie zadanie.


Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania!