http://react.com.pl/wp-content/uploads/2018/07/OPRAWAMUZYCZNABANNER-copy-1200x400.jpg
Dlaczego właśnie my?

Traktujemy nasze zlecenia z poszanowaniem oraz dbamy o każdy szczegół występu, na którym mamy okazje przedstawić naszą twórczość. Wieloletnie doświadczenie pokazało nam, że każde zadanie to nowa kartka, którą trzeba zapisać starannie i jak najpiękniej  - nigdy nie popadać w rutynę.

Chcemy aby Państwo, którzy decydują się na angaż naszej firmy, wiedzieli, że wraz ze scenicznym stażem, prezentujemy wysoką jakość wykonania co poprzedza wielogodzinne przygotowania do każdego z występów.

Prócz spełnionych warunków współpracy, zadowolenie widzów i słuchaczy to dla nas najlepsza nagroda.

Poniżej przedstawiamy listę propozycji, które mamy w naszej ofercie.

DSC_0176a

DJ SET

DJ z  najlepszą selekcją muzyczną zagra w klubach, pubach, restauracjach czy kawiarniach. Oprócz tego doda atmosfery na spotkaniach firmowych i wszelkiego rodzaju prywatnych imprezach okolicznościowych

Posiadamy szeroki wachlarz takich gatunków muzycznych jak jazz, soul, funk, r’n’b, house, pop czy hip-hop. Od intrygujących utworów dla wymagających melomanów, aż po taneczne hity dla królów parkietu.Chcemy jedynie zaznaczyć, że nie gramy  muzyki disco-polo. Za to stawiamy na urozmaicenia w postaci MC bądź instrumentów na żywo.

Wedding Art

Zajmujemy się oprawą muzyczną i artystyczną przyjęć weselnych. To czym się kierujemy to zachowanie polskich tradycji z jednoczesnym kreowaniem wesela z klasą i dobrym smakiem. Muzykę dopasowujemy do poszczególnych etapów ceremonii, a parkiet zapełniamy do białego rana.
http://react.com.pl/wp-content/uploads/2018/07/ofertaweselnamini-300x300.jpg

Funkloopy

Funkloopy to Trójmiejski zespół grający energetyczne koncerty w składzie 8 muzyków. Wieloletnie doświadczenie sceniczne oraz wykształcenie wyniesione z Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, skutkuje muzyką funk na najwyższym poziomie. Idealna pozycja m.in. dla klubów czy festiwali.
http://react.com.pl/wp-content/uploads/2018/07/funkloopymini-300x300.jpg

Soul Pudding

Soul Pudding to autorski projekt DJski Tomasina. To nietuzinkowa selekcja muzyczna, na której usłyszysz soul w najlepszym wykonaniu artystów z lat '70 - '80 oraz wszelkie połączenia tego gatunku t.j. - jazz, rap, house, electro, downtempo, neo-soul. Soul Pudding jest dla wszystkich lokali jak i prywatnych organizatorów, którym zależy na relaksie przy idealnie 'rozpuszczających' dźwiękach.
http://react.com.pl/wp-content/uploads/2018/07/soulmini-300x300.jpg

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania!
© REACT 2016