Dzieło sztuki za barem czyli Pixel Bar Fight 2

Pixel Bar Fight #2

To co zobaczyliśmy na zawodach Pixel Bar Fight przeszło nasze najśmielsze wyobrażenia! Zadaniem należącym do nas było muzyczne zagrzewanie do walki barmanów, niemniej jednak klimat imprezy był tak niesamowity, że postanowiliśmy napisać o tym nieco więcej…

13996306_1023845301055837_913725141226917453_o
fot. Marika Morawiec

Kameralny Pixel stał się tego wieczora miejscem pełnym pozytywnych ludzi, dobrej muzyki i adrenaliny. Tak! Obserwując zmagania barmanów w żyłach buzowała krew i chciało się krzyczeć niczym na trybunach stadionu narodowego!

TUTAJ zobaczysz pełną galerię z wydarzenia

Przed barowym ringiem stanęło 16 uczestników z całej Polski. Ich zadaniem było wykonanie koktajli zgodnie z wytycznymi oraz w jak najszybszym czasie. W narożnikach stanęli sędziowie, którzy bacznie obserwowali czy barmani ‘polewają’ jak należy 🙂 Zmagania uczestników były okraszone okrzykami szalenie ekspresyjnej publiczności. Należy również wspomnieć o MC Adamie Grądzielu,  który zdarł gardło i dostarczył wszystkim pozytywne wibracje tworząc najlepszą atmosferę! Świetnie poprowadzone zawody, a każdy z uczestników miał zapowiedź godną gladiatora.


zawody barmańskie
fot. Marika Morawiec

Otwarcie możemy napisać, że to co Ci ludzie mają w sercach to nie studencka zajawka, a mega pasja i zaangażowanie. Barmaństwo, które nam przedstawili aspiruje na miano sztuki! Bo czy określenia typu: podczas rundy zamykam się, nie widzę niczego wokół, najważniejsza jest autentyczność i należy cały czas rozwijać swój kunszt – czy tancerze, muzycy i inni artyści nie znają tego z autopsji? Owszem! Szanujemy, doceniamy i z pewnością będziemy fanami tego rzemiosła.

Masz potrzebę nietuzinkowych doznań estetycznych? Wybierz się do renomowanego cocktail baru. Bynajmniej nie po to żeby wypić drinka… Usiądź wygodnie na hokerze, złóż zamówienie i bądź świadkiem niepowtarzalnego dzieła tworzonego na Twoich oczach.

Wielkie gratulacje dla Macieja Szymańskiego i Przemka Bociana finalistów drugiej edycji Pixel Bar Fight! Wszystkim uczestnikom winszujemy i życzymy nieustannego progresu. Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji i spotkania z całą barmańską rodziną ♥

P.S. Przeprowadziliśmy też rozmowę z finalistami konkursu, którą udostępnimy już niebawem na naszym fanpage’u →polub nas żeby być na bieżąco !

L.

Zostaw komentarz

© REACT 2016