Bankiet PKS Gdańsk Oliwa SA (Hotel Almond, Gdańsk)

  • Miejsce: Hotel Almond, Gdańsk
  • Data: 5 stycznia 2018

 

Bankiet firmy PKS Gdańsk-Oliwa SA odbył się 5 stycznia 2018 roku w Hotelu Almond.

bankiet PKS

O 13 byliśmy już na miejscu aby się przygotować do zlecenia. Rozstawianie sprzętu, ustawianie świateł i próby techniczne wymagają czasu. Jednocześnie trwały też przygotowania sali przez restaurację oraz dekoratorów. Praca wrzała, wszyscy w pełnym zaangażowaniu.

Około godziny 16 byliśmy w gotowości.  My czyli mistrzowski trzyosobowy skład 🙂

 

Konferansjer – Milena Wolak

– DJ – Solero

– Saksofonista – Michał “Sasin” Sasinowski

Tuż przed godziną 17 według ustalonego wcześniej planu otwierają się drzwi od sali konferencyjnej i pierwsi goście wchodzą, częstują się lampką wina musującego i zajmują miejsce. DJ zaczyna grać jazz, koktajlowy jazz przy wsparciu spokojnie płynących dźwiękach saksofonu co tylko uszlachetnia start uroczystości.

Po przybyciu wszystkich uczestników wieczoru, rozpoczęła się kolacja.

Zaraz po kolacji przeszliśmy do kolejnej części, podczas której odbyły się przemówienia, prezentacje oraz rozdania nagród dla wyróżnionych pracowników.

Od 20:25 startujemy z muzyką do tańca. Impreza planowo ma się skończyć o północy więc jak mawiają malarze – do dzieła! Po rozpoczęciu seta tanecznego Pan Prezes Zarządu, jak na dobrego przywódce przystało, przełamał nieśmiałość i rozpoczął tańce – po chwili parkiet był pełen. Goście byli na tyle roztańczeni, że bankiet przedłużył się o 3 godziny. Lubimy takie zlecenia 🙂

Dziękujemy, że mogliśmy wspólnie stworzyć taki wspaniały wieczór! Życzymy samych sukcesów i gratulujemy tak zacnej ekipy 🙂

REACT.

Podziel się:
© REACT 2016