Sylwester Szefów Kuchni i Cukierni (Hotel Almond, Gdańsk)

  • Miejsce: Hotel Almond, Gdańsk
  • Data: 29 października 2018

 

Sylwester Szefów Kuchni i Cukierni

 

Czy można zorganizować sylwestra w październiku? Ależ owszem, czemu nie ?! Najlepszym przykładem jest Stowarzyszenie Kucharzy Polskich, które pod koniec października zorganizowało imprezę dla szefów kuchni i cukierni oraz partnerów branżowych. Huczne zakończenie roku odbyło się w klimacie piratów prosto z Karaibów, na które przybyło ponad 200 gości z całej Polski.

Szefowie kuchni sporadycznie obchodzą Sylwestra, z uwagi na charakter zawodu, w jakim pracują. Warto zatem dać im szansę na to, aby tuż przed ogromem pracy, jaka na nich czeka w grudniu, złapali oddech i w gronie przyjaciół i znajomych z branży mogli podsumować kończący się rok — powiedział organizator wydarzenia, Krzysztof Szulborski.

Agencja REACT zajęła się kompleksową oprawą muzyczną i artystyczną imprezy. Za konsoletą stanął DJ Solero serwując najlepsze hity z każdej dekady. Do tego muzyka na żywo czyli zespół Rarytas grający taneczne przeboje o morskim zabarwieniu. Parkiet do późnych godzin nocnych był wypełniony po brzegi roztańczonymi piratami i piratkami  🙂

DJ na event
Jak wiadomo, nasza ekipa angażuje się w każde zlecenie na 110%. Patrząc na kostium DJa można rzec, że od stóp do głów 🙂

Dla tych z gości, którzy chcieli mieć nietypową pamiątkę, w hotelowym foyer czekał karykaturzysta.  Rysownik w ciągu paru minut uwieczniał chętnych na papierze. Odzwierciedlał oczywiście piracki wizerunek zainteresowanych.

karykatury atrakcje na event
Fot. Karol Kacperski / anywhere.pl

 

 

 

 

 

 

 

Wyjątkową noc urozmaiciły pokazy tańca brzucha wykonane przez utalentowaną tancerkę. Nailah przygotowała dwa pokazy, każdy w pirackim kostiumie i z tematyczną muzyką. Goście reagowali bardzo entuzjastycznie, bijąc długie brawa po każdym z występów.

pokaz tańca brzucha w stylu pirackim, atrakcje na event
Fot. Karol Kacperski / anywhere.pl

Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim partnerom za owocną współpracę.

A nasze październikowo-noworoczne życzenie to mieć tak roztańczonych i pozytywnych gości na każdej imprezie 🙂

Z resztą sami zobaczcie co się działo tej szalonej, pirackiej nocy na filmiku 🙂 – kliknij tutaj

sylwester szefów kuchni i cukierni
Fot. Karol Kacperski/ anywhere.pl

 

 

 

Podziel się:
© REACT 2016