Wesele Marianny i Martina (Dwór Oliwski, Gdańsk)

  • Miejsce:  Dwór Oliwski, Gdańsk
  • Data: 15 lipca 2017

 

Za nami bajkowy weekend spędzony podczas pracy na weselu dla pary młodej ze Szwecji – Marianny i Martina.

Dwór Oliwski

Zarówno nowożeńcy jak i ich weselni goście dali nam bardzo dużo ciepła i uśmiechu. <3  Szkoda, że weekend taki krótki 🙂 Tak tak, weekend! Czas wspólnego świętowania rozłożony był na kilka dni w tym piątek i sobotę uświetnialiśmy muzycznie my – czyli ekipa REACT.

W piątek odbyło się spotkanie gości w typowo amerykańskim wydaniu – czyli barbeque. Klimatyczny ogród Dworu Oliwskiego, unoszący się zapach grillowanych pyszności i MUZYKA NA ŻYWO… Nic więcej do szczęścia nie potrzeba 🙂  Naszych sąsiadów zza morza ugościliśmy akustycznym wydaniem popularnych utworów jak i tymi klasycznymi jazzowymi kawałkami. Za najlepsze wykonanie odpowiedzialni byli Agnieszka Brenzak (wokal), Dominik Kisiel (piano), Piotr Szajrych (kontrabas). Nasze akustyczne trio oczarowało gości do tego stopnia, że chcieli ich nam zabrać ! 😉

Następnego dnia, w sobotę, nadszedł TEN moment… Marianna i Martin powiedzieli sobie TAK<3.

A prosto z różanego kobierca trafili pod dach namiotu weselnego, w którym dobrym brzmieniem przywitał ich nie kto inny jak nasz DJ! Jego specjalna selekcja muzyczna uwzględniająca również szwedzkie hity bawiła gości do białego rana. To była noc! Wesele na całego!

 

 

Podziel się:

© REACT 2016