Trójmiejski Szum vol.3

Trójmiejski Szum vol. 3

 

Mamy przyjemność poinformować iż 11 grudnia w sopockim klubie Atelier odbędzie się trzecia edycja charytatywnego koncertu “Trójmiejski Szum”. Tym razem podczas imprezy będą zbierane artykuły domowe i pieniądze na dwie gdyńskie rodziny z szlachetnej paczki.

“Trójmiejski Szum” to inicjatywa połączenia koncertu hip-hopowego z akcją charytatywną. Ostatnia edycja odbyła się 17 marca w Sfinksie700 i przyciągnęła około 200 osób. Pozwoliło to uzbierać około 6 tysięcy złotych, które w formie niezbędnych artykułów zostały przekazane do gdyńskiego hospicjum dziecięcego.

Ochir Buural, Paweł Dąbrowski i Piotr Zeszutek to organizatorzy i inicjatorzy “Trójmiejskiego Szumu”. Angażują się w wspólny projekt N!Tendo a także EKU2 (Piotr i Paweł)

Tak naprawdę chodzi nam o połączenie dobrego z pożytecznym. Lubimy się bawić i grać koncerty a przy okazji pomagamy najbardziej potrzebującym – mówi Paweł.

Tradycją można nazwać fakt, że za każdym razem organizatorzy decydują się na zmianę miejsca, gdzie odbędzie się koncert. Atelier to już trzeci klub goszczący “Trójmiejski Szum”, ale co spaja wszystkie edycje to miasto – Sopot.

Z Sopotem jesteśmy najbardziej związani. Wraz z Pawłem uczęszczaliśmy do jednego przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum – wszystkie znajdują się w Sopocie. Jest to nasz dom, dlatego najłatwiej organizować nam tego typu akcje właśnie “u nas”. W planach mamy wyjść na zewnątrz  i zrobić imprezę plenerową, może uda się przystosować do tego sopockie błonia, kto wie? – Dodaje Piotr Zeszutek, rugbista sopockiego Ogniwa.

Świąteczna edycja ma na celu pomoc w zebraniu prezentów dla dwóch potrzebujących rodzin, które organizatorzy wybrali dzięki akcji “Szlachetna Paczka”.

– Doskonale wiemy, że nasi znajomi są chętni do pomocy potrzebującym. Czasami nie wiedzą za bardzo komu i jak można pomóc. My wychodzimy z inicjatywą i staramy się w najlepszy sposób ułatwić tę pomoc. Dodatkowo udaje się nam zaangażować wiele trójmiejskich klubów sportowych i przedsiębiorstw, które chętnie nas wspierają. – mówi Ochir Buural

Wejście na koncert kosztuje jedyne 10 zł, które zostanie zamienione na los. W czasie imprezy odbędzie się loteria, a także przeróżne licytacje. Do akcji “Trójmiejski Szum” włączyło się wiele podmiotów, które wsparły inicjatywę środkami pieniężnymi oraz swoimi produktami przekazanymi na aukcje.

 

Nagrody ufundowali:

 

  • Fabryka mechanika – 2 kupony na kompleksowy przegląd samochodu z diagnostyką komputerową,
  • Trefl – Srebny medal,
  • Karol Kalinowski – Trening personalny,
  • Fotoobrazki.pl – 4x nadruki na płótnie w formie obrazu,
  • Ogniwo Sopot – Koszulka reprezentacji Polski rugby oraz gadżety,
  • Arrow Games Sopot – 3 vouchery do wykorzystania na 100 zł,
  • No way out – 2x voucher do escape room,
  • Atom Trefl – Piłka z podpisami,
  • Ngraw – gadżety,
  • JustDance – kupony na lekcje tańca

 

Koncerty zagrają:

 

GCP (Gang Czerwonego Paznokcia)

gcp
GCP

To My! Matki, ciotki, biznes women, ogarniatorki i organizatorki, hipiski i terrorystki, nagrywamy piosenki z przymrużeniem oka, nie na serio. Piszemy o sobie, o Tobie, dla siebie i dla Ciebie. Muzykę robi najczęściej Dj Ci$nienie wychodzą nam niezłe hity.

Przyjdźcie i posłuchajcie, będziemy śpiewać nasze piosenki a jak nie, to przynajmniej wyjdziecie uśmiechnięci. Rozdajemy dobry vajb i uśmiechy, za darmo. Pokój i miłość.

 

 

Eku2/N!Tendo

Eku2 czyli Beny i Dąbek. Sopocki luźny klimat z owalną piłką w ręce. Po dobrze przyjętym nielegalu z 2014 trwają prace nad kolejnymi produkcjami. Podczas koncertu usłyszeć będzie można kilka nowych numerów z nadchodzącego materiału.

Album do pobrania: http://www.hfsopot.pl

N!Tendo = Eku2 + Ochir (czyt. Mongolski wojownik) i Dj Ci$nień. Mocno undergroundowy, trójmiejski klimat. W trakcie realizacji materiału, który promuje obraz do numeru “BUM”:

 

Mati i Skor

Członkowie jednej z najbardziej utalentowanych rapowych grup undergroudowych w Polsce (SUMASTYLI). Materiał, który zagrają pochodzi głównie z najnowszej płyty duetu “Nowy Porządek”. Płyta łączy style różnych gatunków, od genialnego, ortodoksyjnego hip-hopowego bangera “To My Jesteśmy Hip-Hop”. przez bujający i zabawny “Brainwash” po osadzone na dynamicznych i dupstepowych bitach numery, takie jak “Szukaj Znaków” czy “Biohazard”

RakRaczej

Reprezentant trójmiejskiej Ziomboi Kliki, a także składu Dwazera i RH-. Działający aktywnie od lat na scenie. Rozpoczynając od nielegala Dwazera “2003”, poprzez debiut na legalu Dwazera  “Płyta Z Czarnych Płyt”, a także solowy projekt “System Crack”, czy duet z Hadesem “Karty SiM”. Aktualnie promuje swoje nowe wydawnictwo “Gdyby Nie Uszy” EP.

 

Za dekami zagrają:

Dj Ci$nień

Swoją historię z gramofonami zaczął w 2000 roku i od tamtego czasu aktywnie wspiera trójmiejską scenę. Zaczynał wraz z Dj Krusz G tworząc Dj-ski duet Broken Fingaz na gdańskiej Morenie. Od 2003 roku członek Ziomboi Kliki. Ci$nień to Dj i producent stale współpracujący ze składami z wybrzeża i nie tylko. Na swoim koncie ma również wspólne występy na scenie z takimi graczami jak Jeru The Damaja czy Onyx. Obecnie rezydent klubu Cooltura 101 (Gdańsk). W autorskich setach najchętniej prezentuje mieszankę stylistyczną złożoną z brzmień rapu (90’s), funku, twerku, trapu i moombathon’u.

 

 

DJ Serio?

92 rocznik, urodzony w Giżycku. Związany od zawsze z kulturą hip-hopową. Człowiek – instytucja. Pomimo bardzo krótkiego stażu na scenie potrafił zjednać wokół siebie dużą liczbę odbiorców. Jako DJ prowadził bitwy freestyle na terenie całego kraju oraz te najbardziej prestiżowe m.in. WBW (Wielka Bitwa Warszawska), BOT (Bitwa o Trójmiasto), BOW (Bitwa o Wrocław). Koncertował z czołówką polskiej sceny oraz legendami zaa Oceserioanu takimi jak Afu – Ra, Reks, czy Smiff n Wessun. Serio w swoich setach stawia na mieszankę brzmień lat 90. Znajdziemy u niego dużo rapu, funku oraz RnB. Jego sety rozgrzewały ludzi przed występami takich artystów jak Dj Premier, Mobb Deep, Rytmus, Dope D.O.D. oraz Stalley. Oprócz działalności muzycznej wspiera lokalne inicjatywy. Współorganizator Wolnoligowej Stylówy Trójmiejskiej. Na stałe związany z jedną z największych agencji koncertowych na terenie Trójmiasta – Dada Events. Wspiera scenicznie takich raperów jak Lech, Duchu czy Buka. Obecnie pracuję nad mixtapem, który pojawi się w pierwszej połowie 2017 roku.

Zapraszamy 11 grudnia 2016 do klubu Atelier (Sopot). Start 19, koncerty przewidziane od 20:00. Imprezę poprowadzi Ochirson. Wszelkie dodatkowe informacje pod linkiem —> Trójmiejski Szum vol. 3

Do zobaczenia.

Zostaw komentarz

© REACT 2016