WEDDING ART

muzyka / konferansjerka / oprawa artystyczna

Artystyczne Wesela

Wesele to nie jest po prostu impreza, to szczególne wydarzenie. Dlatego też tworzymy oprawy muzyczne i artystyczne zachowując charakter stosowny do okazji.

Dobrze wiemy, że na taką uroczystość przychodzą różni ludzie, z rodziny o różnych na ogół upodobaniach. Naszym celem jest pogodzić gust babci, wuja z wąsem i hipsterskich znajomych 🙂 A przede wszystkim potrzeby Pary Młodej, której spełnimy każde marzenie!

Oprawa muzyczna

Najbardziej elastyczna forma oprawy muzycznej wesela to DeeJay. Bogaty, legalny repertuar muzyczny, który szczegółowo omawiamy z Parą Młodą to gwarancja dobrej imprezy. Selekcja gatunków muzycznych do danych etapów przyjęcia, np smooth jazz przy serwowaniu posiłków, blok muzyczny dla dzieci czy muzyka taneczna do białego rana. Jesteśmy otwarci na wszelkie utwory zamówione przez Parę Młodą, nawet te mniej znane piosenki, ale które niosą za sobą Wasze ciepłe wspomnienia.

Zabawy i atrakcje

Skupiamy się na animacjach, które będą integrować i inspirować gości. Jesteśmy dalecy od wszelkich przaśnych i niesmacznych zabaw. Ustalamy dokładny scenariusz przyjęcia, niemniej jednak w wyjątkowych sytuacjach potrafimy improwizować i elastycznie dostosować się do okoliczności.

Konferansjerka

W ofercie damska, męska lub mieszana konferansjerka. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu imprez różnego rodzaju: koncerty, festiwale, szkolenia czy inne imprezy okolicznościowe. Opierając się na klasycznej konferansjerce wprowadzamy również nowoczesne formy tj. freestyle, które nadają imprezie indywidualnego charakteru i ożywiają atmosferę.

Zapraszamy do kontaktu.

Chętnie odpowiemy na Państwa wszelkie pytania.
© REACT 2016