Wesele Dagmary i Macieja

Wesele w Hotelu Otomin

Wesele w Hotelu Otomin, na którym mieliśmy okazje grać, to uroczystość, która zostanie w pamięci na długo.

Tuż  po północy, tradycyjnie odbyły się oczepiny i jedna ciekawa zabawa – quiz dla pary młodej. Test zgodności był nie lada wyzwaniem dla nowożeńców, a przy okazji wszyscy goście mogli się dowiedzieć na przykład tego kto pierwszy powiedział słowo ‘kocham’ 🙂 Dagmara i Maciej zaliczyli test na 100% – nie mogło być inaczej !

Wiadomym jest, że rodzicom należy się największa wdzięczność, tym bardziej podczas ślubu, kiedy to pępowina jest zdecydowanie odcinana. Dagmara i Maciej zrobili to w bardzo wzruszający sposób. Zaprezentowano pokaz slajdów z fotografiami z dzieciństwa i nie tylko. A wszystko z opisanymi podziękowaniami. Na koniec młodzi wręczyli rodzicom prezenty.

Była też uczta dla zmysłów w postaci pachnącego dzika specjalnie podanego przez Szefa Kuchni restauracji.

Godzina metalowa na weselu

Para młoda powiedziała nam na spotkaniu, że lubią muzykę metalową. Po uzgodnieniu wspólnej selekcji muzycznej  na całą noc postanowiliśmy znaleźć też miejsce na godzinę metalową. Tak! Wesele nie musi być biesiadą, a wręcz przeciwnie! W końcu jest to noc dedykowana nowożeńcom, dlatego też należy spełniać  ich marzenia. O godzinie 2:30 w naszych głośnikach zabrzmiał Rammstein, Metallica, Nirvana i inne. Pani młoda złapała suknię w dłonie i wirowała na parkiecie!

Poza godziną metalową były polskie szlagiery oraz hity muzyki tanecznej. Każdy znalazł coś dla siebie 🙂


Lubimy nietypowe wesela, a tym bardziej cieszy nas zainteresowanie organizowaniem uroczystości z klasą i tradycją.

Jeszcze raz życzymy samych dobroci parze młodej i pozdrawiamy wszystkich gości !

Ekipa REACT

 

Wesele w Hotelu Otomin
Wesele w Hotelu Otomin

Zostaw komentarz

© REACT 2016