Malowanie ubrań

Niezwykłe chwile uwieczniamy zwykle na zdjęciach lub filmach. Są to świetne pamiątki, ale brak im realności i namacalności. Coraz częściej album ze zdjęciami zastępuje płyta CD, zapchany dysk twardy albo pamięć w chmurze. Przechowujemy w ten sposób archiwum wydarzeń, ale elektronika wysysa ze wspomnień życie i osobowość… W końcu to tylko dane: zera i jedynki!

A co jeśli wspomnienia można by nie tylko dotknąć, ale również przeżyć? Nasze kurtki pozwalają ubrać na siebie wspaniałe chwile z przeszłości. Są trwałym świadectwem tego, co najpiękniejsze w Twojej historii. Wspomnienia, które możesz nosić na sobie. Ręcznie malowana kurtka wykonana specjalnie po to, aby uwiecznić Twoje wspomnienie. Dla pary młodej, na wieczór panieński, na rocznicę…

przykład

Dowolny napis wykonany wybraną przez Ciebie czcionką. Przed finalizacją zamówienia otrzymasz wizualizację gotowej kurtki lub szkic wykonany na produkcie. Zamówienie realizujemy w około 2 tygodnie, a produkt obejmuje aż 5 lat gwarancji (przy odpowiednim traktowaniu).