http://react.com.pl/wp-content/uploads/2018/07/oprawaartystycznabanner-1200x400.jpg

Sztuka… to pojęcie, którego nie da się kompletnie zdefiniować, albowiem jego granice są każdego dnia określane na nowo. Tak też jest w przypadku naszej twórczości komponowanej na Państwa zlecenie.

Rozrywka, to coś co ma służyć odprężeniu, dostarczeniu przyjemności a przede wszystkimi doznaniu piękna i estetyki. Widz jest jednocześnie wprowadzany w stan skupienia i marzenia. Nic piękniejszego! Każda okoliczność zbiorowej integracji czy celebrowania chwili jest płaszczyzną do wspólnej artystycznej kontemplacji. To przesiąka widza/gościa na tyle doskonale, że doznaje i przeżywa ją przez długi, długi czas.

Nasza oferta

Zmysłowy, zjawiskowy i jeden z bardziej eklektycznych styli tańca. Bajkowe kostiumy i czarujące figury taneczne przenoszą widza do krainy 1001 nocy. Pokaz tańca orientalnego może być zaprezentowany w formie: - show z rekwizytami (woale, skrzydła Isis, wachlarze, assaya, fanveils, miecz) - folklor arabski -modern bellydance - fuzje tańca orientalnego

Ogień to żywioł od zawsze towarzyszący człowiekowi. Jest symbolem życia i energii. Spektakularne widowisko stworzone z pasji do tańca, sztuki cyrkowej i rysunku ognia. Całość występu dopełniają płonące instalacje i nietuzinkowe stroje.

Taniec to sztuka nadzwyczajna, albowiem nie da się jej zapisać. Jest w danym miejscu, w danej chwili w danym wymiarze emocjonalnym. Jeśli chcemy sprawić aby wydarzenie było niezapomniane to jednym z rozwiązań jest właśnie pokaz tańca adekwatny do charakteru imprezy


Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania!