Wesela z klasą

Wesele jest wydarzeniem szczególnym, które pamięta się przez całe życie. Dlatego zadbamy o to, aby Wasze wesele było spełnieniem marzeń. Naszym uśmiechem rozweselamy gości, naszą muzyką rozpalamy parkiet, a naszą pasją malujemy piękne wspomnienia. Działamy sprawnie i przykładamy uwagę do najmniejszych szczegółów. Chcemy, aby dzień wesela na zawsze zapisał się w Twojej pamięci jako dzień wyjątkowy.
Dzień, który Wy oraz Wasi goście będziecie wspominać z szerokim uśmiechem na twarzach.

DJ

DJ to tak naprawdę potężny czarnoksiężnik.
Poprzez magiczną sztukę serwowania muzyki, porwie Twoich gości w podróż do innego świata. Razem poszybujecie ponad szarą rzeczywistość i zagubicie się w lepszym świecie – świecie melodii, śpiewu i wirującego tańca. Hipnotyzujące utwory opanują nogi, ręce i głowy wszystkich zebranych!
Aż w końcu DJ skradnie także serca, które na zawsze zapamiętają słodki smak upojnej zabawy, której doznają na Waszym weselu.

DSC_2672
M&R Wesele (215)

Dodatkowe instrumenty

Czy istnieje coś potężniejszego niż czary DJ’a?
Tak – jeżeli DJ połączy swoje siły z muzyką graną na żywo.
Utwory wsparte skrzypcami, saksofonem lub trąbką nabierają nowego wymiaru. To już nie tylko wyprawa do innego świata… Takie połączenie zamieni Waszą weselną zabawę w muzyczną Odyseję! Jest to uczta dla roztańczonych stóp i miód na rozgrzane serca. Nie musicie już dłużej wybierać pomiędzy DJ’em a orkiestrą.
U nas możecie mieć ich jednocześnie!

Zabawy i atrakcje

Skupiamy się na animacjach, które będą integrować i inspirować gości. Jesteśmy dalecy od wszelkich przaśnych i niesmacznych zabaw. Ustalamy dokładny scenariusz przyjęcia, niemniej jednak w wyjątkowych sytuacjach potrafimy improwizować i elastycznie dostosować się do okoliczności.

konferansjer maciej w akcji
Agata i Mateusz

Konferansjerka

Podróż w magiczny świat muzyki odbędzie się pod czujnym okiem konferansjera. Zadba on, aby każdy z gości czuł się swobodnie. Proponujemy wyszukane zabawy z klasą, które zintegrują oraz rozweselą zebranych. Plan wyprawy zawsze ustalamy z Wami wcześniej, aby wesele przebiegało dokładnie po Waszej myśli.

Stanowisko

Nowoczesna oprawa : Nie gramy na stoliczku z obrusem. Posiadamy swoje estetyczne didżejki w wersji
klasycznej białej oraz rustykalnej drewnianej. Cenimy minimalizm i profesjonalny renomowany sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy.

PAKIETY

Pakiet smukły

DJ

Konferansjer

Nagłośnienie

Pakiet pełny

DJ
Konferansjer
Nagłośnienie
Oświetlenie

 

Pakiet pękaty

DJ
Konferansjer
Nagłośnienie
Oświetlenie parkietu
Saksofon lub
skrzypce lub wokal

Pakiet nadęty

DJ
Konferansjer
Nagłośnienie
Oświetlenie
Sekcja dęta
(sax,trąbka,puzon)+
wokal lub live band
(wokal + piano +
perkusja + bas)

Chcemy, aby dzień wesela był dla Was najpiękniejszym dniem w życiu. Dlatego prosimy Was o kontakt oraz podanie paru informacji. Dzięki temu stworzymy ofertę godną Waszych oczekiwań.