Pierwszy Taniec

Zastanawiasz się, jak wypadnie Twój pierwszy taniec? Organizacja wesela często sprawia wiele stresu, ponieważ wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. W całej tej gorączce dodatkowo stresuje fakt pierwszego tańca. Zupełnie niepotrzebnie! Wystarczy, że wybierzecie utwór. My zajmiemy się wymyśleniem układu oraz nauczeniem Was wszystkiego, co potrzebne do tańca. Często już po kilku zajęciach nawet osoby przeświadczone o posiadaniu betonowych stóp zaczynają tańczyć z radością i zaangażowaniem.

 

Piotr Burba

Mistrz ceremonii, tancerz, aktor, choreograf, animator!

Piotr tańczy profesjonalnie od ponad 20 lat. Na co dzień instruktor, choreograf, trener, prowadzi zajęcia w największej trójmiejskiej szkole tańca. Słynie z najlepszych choreografii do Pierwszego Tańca!

W przeszłości brał udział w wielu turniejach, zdobywając m.in. tytuł wicemistrza Europy w tańcu towarzyskim latynoamerykańskim. Od dwóch lat intensywnie zajmuje się oprawą oraz prowadzeniem uroczystości weselnych.

 

Nasze zajęcia zbliżają do siebie zakochanych i pozwalają przełamać nieśmiałość. Dzięki temu pierwszy taniec staje się przyjemnością i wprowadza parę młodą w weselny, swobodny klimat.