Przywitanie dziecka w rodzinie

Zacznijmy od tego, że nie ma jednego sztywnego scenariusza – to Ty i Twoja rodzina inspirujecie i nadajecie kształt temu wydarzeniu. Oczywiście, mamy pewien ramowy plan, który rozpoczynamy od serdecznego powitania gości i zapowiedzi tego, co wkrótce się wydarzy.

Jednak przywitanie dziecka w rodzinie kładzie nacisk na spokój i troskę o dobre samopoczucie wszystkich uczestników. Rozumiemy, że maluszek może potrzebować czasu, dlatego jesteśmy elastyczni i uważni w trakcie ceremonii, dostosowując się do jego potrzeb.

Następnie tworzymy rodzinna atmosferę, przedstawiając członków rodziny, wartości, które wyznajecie, i opowiadając o tym, w jakich okolicznościach pojawiło się Wasze dziecko. To również doskonały moment, aby podzielić się historią wybranego imienia i innymi rodzinymi anegdotami, które dodadzą nutkę emocji i wzruszeń.

Często rodziny decydują się na uroczyste złożenie Deklaracji. To chwila, kiedy rodzice mają głos – oficjalnie, w obecności najbliższych, deklarują wartości, jakie pragną wpajać swojemu dziecku i jakie obietnice składają mu na przyszłość. Podobną deklarację mogą również wygłosić rodzice honorowi.

Jesteśmy otwarci na wszelkie rytuały, które mają dla Was znaczenie. Ceremonię można uroczyście zakończyć, na przykład poprzez podpisanie Certyfikatu lub wpisy gości do Pamiątkowej Księgi, które stanowią symboliczną klamrę.

Dzięki naszej usłudze, możecie mieć pewność, że wszystko zostanie dopasowane do Waszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Naszym celem jest stworzenie niezapomnianej ceremonii, pełnej miłości, radości i wzruszeń. Jesteśmy tu, aby w pełni wesprzeć Was w tym wyjątkowym dniu.