Oprawa muzyczna

Z czym kojarzy Ci się dobra impreza? Adrenalina, ekscytacja, śmiech! Czasem też relaks, odskocznia, chwila wytchnienia w gronie przyjaciół i znajomych. Na dobrej imprezie można być sobą. Na dobrej imprezie zapomina się o codziennej szarości, szarość rozpływa się… a Ty możesz cieszyć się najważniejszą z przyjemności: byciem tu i teraz. Działamy tak, aby Twoja impreza stała się tym magicznym miejscem gdzieś poza rzeczywistością. Magicznym miejscem, do którego zapraszamy Ciebie oraz Twoich gości. Wybierz swój klimat:

 

DJ

DJ jest czarodziejem sceny. Muzyką porywa do tańca na imprezach lub otula łagodnymi dźwiękami na spotkaniach firmowych. Zagra w klubach, pubach, restauracjach i kawiarniach. Od intrygujących utworów dla wymagających melomanów, aż po taneczne hity dla królów parkietu. Gramy jazz, soul, funk, r’n’b, house, pop czy hip-hop. Każdy z naszych 5 DJ-ów posiada własny styl, ale łączy ich jedno – jakość oraz standardy REACT.

DSC_0294

REACT cover band

Prawdziwa magia dzieje się na żywo. Na imprezy firmowe, jubileusze, imprezy okolicznościowe – najlepsi muzycy Trójmiasta oczarują Twoich gości prosto ze sceny. Zespół gra współczesne hity, przeboje lat 70, 80 i 90-tych, hity rock & rollowe oraz szeroki wybór polskich tytułów. Podczas przerw w występach zespołu scenę przejmuje DJ lub odtwarzana jest muzyka w tle. Proponujemy damski lub męski wokal (albo duet), wspierany przez perkusję, saksofon, bas, gitarę oraz piano.

REACT Jazz band

Elita Trójmiejskich jazzmanów rozgrzeje serca wymagających melomanów. Na kameralne spotkanie z klasą, spotkania firmowe czy konferencję: nasi muzycy zagrają blues, swing, brazylijską bossa-nova, standardy jazzowe, smooth jazz, latin jazz lub amerykańską muzykę filmową.  Na zespół składa się zwykle piano, perkusja, saksofon, trąbka i bas.

Dodatkowe wrażenie zapewnią opcjonalnie zjawiskowe fortepiany.

DSC_0033a
Łukasz Juźko Quartet
Łukasz Juźko Quartet

Koncerty

Chcesz więcej? Zorganizujemy koncerty artystów, od małych po duży format. Posiadamy własne projekty muzyczne, solistów oraz muzyków i artystów. Nasze zaplecze pozwala na zorganizowanie wydarzenia nawet do 800 osób.