Wynajem samochodĂłw

Luksusowe samochody potrafią zrobić niesamowite wrażenie wszędzie tam gdzie się pojawią. Nasza agencja doskonale o tym wie, dlatego swoją ofertę wzbogaciła o możliwość wypożyczenia nietuzinkowych aut. W naszej ofercie znajdą Państwo 3 rodzaje samochodów.

Mogą być one wyjątkowym elementem imprezy ślubnej, wieczorów kawalerskich oraz innych imprez tematycznych. Tego rodzaju gadżety zamienią imprezę rodem z kultowych filmów hollywoodzkich. Poczuj się jak gwiazda filmowa na swoim weselu! Uczyń swój wieczór kawalerski bardziej niezapomniany niż w klasycznych filmach gdzie wieczory kawalerskie są motywem przewodnim. Skradnij serce i spojrzenia nietypowym pojazdem na imprezie tematycznej.

Cadillac Deville d?elegance 1983

Cadillac Deville to luksusowy samochĂłd osobowy produkowany przez amerykańską firmę Cadillac w latach 1949-2005. Następca modelu Series 62. Do zaoferowania posiadamy wersje D’Elegance z 1983 roku. Auto w pełni dopieszczone wizualnie jak i mechanicznie przez pasjonata tej marki. Gwarantujemy komfort oraz oryginalność w drodze do ślubu.

Chevrolet pickup z USA w kolorze białym

Chevrolet pickup z USA w kolorze białym ? to pierwsza marka samochodu, która doczekała się wyróżnienia w alei gwiazd Hollywood. Każdy kto wsiądzie do tego auta ma prawo poczuć się jak jeden z bohaterów filmów zza Oceanu. Sam ten fakt powoduje, że tego rodzaju pojazd zagwarantuję niesamowite wrażenia na ślubie, wieczorze kawalerskim lub po prostu hollywoodzkiej zabawie? Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Chrysler TC MASERATI kabriolet

Chrysler TC MASERATI kabriolet ? to kultowe auto. Produkowane na przełomie lat 80 i 90 w Mediolanie – stolicy światowej mody i elegancji. Na świecie dostępnych jest niewiele ponad 7000 egzemplarzy tego pojazdu- oznacza to, Ĺźe kaĹźdy to zasiądzie w tym pojeĹşdzie ma prawo poczuć się wyjątkowo.

Fiat 126P z 1983"

Fiat 126P z 1983″ w oryginale ? to absolutny hit. Choć w tym przypadku akurat ta marka nie kojarzy się z luksusem, moĹźe być elementem niezapomnianego eventu. Auto z zeszłej epoki doskonale sprawdzi się na zabawnym wieczorze kawalerskim lub sentymentalnej imprezie o tematyce PRL. Ten niewielki pojazd swoim urokiem roztopi nawet najbardziej chłodne serce i przyprawi o uśmiech kaĹźdą twarz.

Ceny są ustalane indywidualnie. Aby przygotować wycenę potrzebne są następujące informacje:

1. Miejsce odbioru pana młodego

2. Miejsce odbioru panny młodej

3. Gdzie znajduje się kościół bądź inne miejsce ceremonii?

4. Gdzie znajduje się sala weselna?