Strefa wesel

Wesela

Wesele jest wydarzeniem szczególnym, które pamięta się przez całe życie. Dlatego zadbamy o to, aby Wasze wesele było spełnieniem marzeń. Naszym uśmiechem rozweselamy gości, naszą muzyką rozpalamy parkiet, a naszą pasją malujemy piękne wspomnienia. Działamy sprawnie i przykładamy uwagę do najmniejszych szczegółów. Chcemy, aby dzień wesela na zawsze zapisał się w Twojej pamięci jako dzień wyjątkowy.

Śluby

Muzyka w tej niepowtarzalnej chwili ma ubarwiać unoszące się w powietrzu uczucia. Ma zaznaczać swoje miejsce i niczego nie narzucać. To ludzie tworzą coś pięknego a My tylko temu pomagamy.

Śluby Humanistyczne

Ślub Humanistyczny jest uroczystością świecką, zorganizowaną tylko z woli małżonków i ważną dla nich ze względu na ich osobiste wartości i przekonania.
Ceremonia humanistyczna kładzie nacisk na aspekt społeczny i międzyludzki, nie zaś na względy formalne czy religijne. Odwołuje się do wspólnej historii, pasji, emocji, przeżyć, pragnień pary młodej.

Love story

Gdyby zaprosić Parę Młodą i gości na pierwszy taniec słowem o ich życiu, życiu co jest poezją ? O tak! Reagujemy na sztukę i tworzymy alternatywne atrakcje weselne. Poznajemy Was, podpytujemy, robimy wywiad środowiskowy – tworzymy wiersz, który po autoryzacji zaufanej Wam osoby, przedstawiamy podczas uroczystości.