Strefa wesel

Wesela

Wesele jest wydarzeniem szczególnym, które pamięta się przez całe życie. Dlatego zadbamy o to, aby Wasze wesele było spełnieniem marzeń. Naszym uśmiechem rozweselamy gości, naszą muzyką rozpalamy parkiet, a naszą pasją malujemy piękne wspomnienia. Działamy sprawnie i przykładamy uwagę do najmniejszych szczegółów. Chcemy, aby dzień wesela na zawsze zapisał się w Twojej pamięci jako dzień wyjątkowy.

Śluby

Muzyka w tej niepowtarzalnej chwili ma ubarwiać unoszące się w powietrzu uczucia. Ma zaznaczać swoje miejsce i niczego nie narzucać. To ludzie tworzą coś pięknego a My tylko temu pomagamy.

Wynajem samochodów

Cadillac Deville to luksusowy samochód osobowy produkowany przez amerykańską firmę Cadillac w latach 1949-2005. Następca modelu Series 62. Do zaoferowania posiadamy wersje D’Elegance z 1983 roku. Auto w pełni dopieszczone wizualnie jak i mechanicznie przez pasjonata tej marki. Gwarantujemy komfort oraz oryginalność w drodze do ślubu.

Foto/Video

Życie to chwile. Sztuką jest uchwycić je tak, aby na zdjęciach prezentowały się tak pięknie, jak w naszych wspomnieniach. Chociaż wspomnienia z czasem bledną w pamięci, to na zdjęciach pozostają wiecznie żywe. Proponujemy profesjonalną obsługę foto wesel oraz wydarzeń firmowych. Nasze zdjęcia pomogą uwiecznić wszystko to, co dla Ciebie ważne.który po autoryzacji zaufanej Wam osoby, przedstawiamy podczas uroczystości.

Nauka pierwszego tańca

Zastanawiasz się, jak wypadnie Twój pierwszy taniec? Organizacja wesela często sprawia wiele stresu, ponieważ wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. W całej tej gorączce dodatkowo stresuje fakt pierwszego tańca. Zupełnie niepotrzebnie! Wystarczy, że wybierzecie utwór. My zajmiemy się wymyśleniem układu oraz nauczeniem Was wszystkiego, co potrzebne do tańca. Często już po kilku zajęciach nawet osoby przeświadczone o posiadaniu betonowych stóp zaczynają tańczyć z radością i zaangażowaniem.

Love story

Gdyby zaprosić Parę Młodą i gości na pierwszy taniec słowem o ich życiu, życiu co jest poezją ? O tak! Reagujemy na sztukę i tworzymy alternatywne atrakcje weselne. Poznajemy Was, podpytujemy, robimy wywiad środowiskowy – tworzymy wiersz, który po autoryzacji zaufanej Wam osoby, przedstawiamy podczas uroczystości.

Malowanie ubrań

A co jeśli wspomnienia można by nie tylko dotknąć, ale również przeżyć? Nasze kurtki pozwalają ubrać na siebie wspaniałe chwile z przeszłości. Są trwałym świadectwem tego, co najpiękniejsze w Twojej historii. Wspomnienia, które możesz nosić na sobie.